Lies Praet Fotografie Lies Praet Fotografie Lies Praet Fotografie
  • Huwelijk
  • Portret
  • Ondernemers
  • Day in the life
  • Communie
  • Over mij
  • Contact
Lies Praet Fotografie Lies Praet Fotografie
Lies Praet Fotografie Lies Praet Fotografie
  • Huwelijk
  • Portret
  • Ondernemers
  • Day in the life
  • Communie
  • Over mij
  • Contact

Gallery Type B

Huwelijksfotograaf Oost-Vlaanderen
Volg mij op Instagram @liespraetphotography
Foto's hebben van u kind zoals die echt is? Achter Foto's hebben van u kind zoals die echt is? Achteraf horen dat de fotoshoot leuk was?

Ik help u graag!

De communie- en lentefeestshoots staan open. Kies uit enkele vaste data of kies je eigen datum en locatie. Plaatsen beperkt dus ga snel naar m'n site en stuur een mailtje om de brochure te krijgen. 😁

#communie #lentefeest #fotoshoot
JULIE & MANUEL. 😍 Vrienden mogen fotograferen, JULIE & MANUEL. 😍

Vrienden mogen fotograferen, 't is toch altijd extra speciaal. Deze twee (of 3 want hond Wilco!) zijn zoooo schattig samen. 

't Was dan ook een supertof huwelijksfeest. Zo eentje met bands (@stoopkiddiest en @afterpartees ) & pizza, dat kan niet slecht zijn! 😁
Kiezen tussen een openingsdans of een speech omdat ge geen van beide wilt doen, maar wel ne supermooie speech geven en alles, zelfs de nummers van de fuif achteraf tot in de puntjes voorbereiden... Goe gedaan jong!

Ik heb er alleszins van genoten. En nee, mijne camera wegleggen ging niet want ik heb ook nog veel dansfoto's, sorry not sorry vriendjes. 😅
De herfst is al even in het land, de bomen kleuren De herfst is al even in het land, de bomen kleuren in het mooiste kleurenpalet en er zijn massa's blaadjes om mee te spelen... Tijd dus om naar het bos te trekken & gezellig samen te zijn. Tijd voor minishoots!

Wat?
- Een halfuurtje samen spelen, lachen, knuffelen,... 
- In het groen in Dendermonde op zondag 2 november
- 3 foto's in hoge resolutie met de kans om te upgraden naar een volledig pakket of enkele extra beelden.
€ 160

Doet ge mee? Boeken kan via de l i n k  i n  b i o !

PS: Ge hoeft helemaal niet "mooi naar de camera te lachen"! 😁
Terugkomende klanten, merci! 😍 Toen ik de eers Terugkomende klanten, merci! 😍

Toen ik de eerste mails voor de communie- en lentefeestshoots verstuurde gisteren viel mij iets op. Het grootste deel van de mensen op de lijst kende ik al van een vorige shoot of huwelijk. En dat is zo'n groot compliment, mensen die terugkomen. Mensen die zo content zijn dat ze terug aan mij dachten. Bedankt iedereen, dat doet echt deugd. 😘 En 't is ook zo leuk om al die bekende gezichtjes te zien groeien! 

Uiteraard sta ik ook te popelen om nieuwe mensen te leren kennen en te fotograferen. Dus hey, welkom iedereen! Komt ge ook eens voor mijn lens staan? 

#communie #lentefeest #tevredenklanten #tevredenfotograaf
"De foto's zijn prachtig! Ilke en Mathijs waren "De foto's zijn prachtig! 

Ilke en Mathijs waren voor de fotoshoot wat zenuwachtig en hadden er eigenlijk niet veel zin in. Toen we nadien naar huis reden was hun stemming al gekeerd en bleek dat ze het een toffe ervaring vonden. 

En nu we het resultaat zien zijn we hier allemaal supercontent. Je bent er helemaal in geslaagd om onze kinderen, die niet graag op de foto staan, op een heel natuurlijke manier vast te leggen op papier. Zo spontaan en heerlijk lachend! Ook Trixy ziet er geweldig uit. En ook de familiefoto's zijn heel fijn om te bekijken. Als er daarvoor een volgende keer komt, ga ik mij daar wel wat beter op voorbereiden 😉"

Tsja... als je samen met je kinderen meekomt op fotoshoot maar zelf niet op de foto wil... Dan mag je toch verwachten dat het soms eens gebeurd. 😉 
Ik word gelukkig van berichtjes als deze. Die bevestigen nog eens dat foto's maken niet awkward en vervelend hoeft te zijn, zelfs niet voor grotere kinderen! 😁 

Wat denkt ge, komt ge zelf ook eens mee op shoot nu het herfst wordt?
20 minuten. Zo lang werk ik. 😅 In juli had ik 20 minuten. Zo lang werk ik. 😅

In juli had ik last van mijn hoofd. (Alee, meer dan anders. 😜) 
Na enkele dagen hoofdpijn te hebben had ik door dat mijn ogen de dader waren van die pijn... Op controle dan maar zeker? 

Na een onderzoek dat nogal irritant was - met lucht in mijn ogen spuiten en ze niet mogen bewegen enzo - kwam het verdikt: mijn ogen zijn nog steeds in orde maar ze waren droog van... te lang achter een scherm te zitten uiteraard. 🙈

Ik kreeg druppels mee (maar da's helaas geen wondermiddel) en de raad om meer weg te kijken van mijn scherm. Naast de oog/hoofdproblemen was ik ook terug bezig manieren te zoeken om mijn concentratie en productiviteit te verhogen. 

Enter de pomodoro techniek. 

Vanaf nu werk ik 20 minuten lang. Daarna doe ik iets anders om mijn ogen te laten rusten en wat te bewegen. (Jaja, zelfs werk in het huishouden komt er zo toch een beetje van!) Daarna werk ik nog eens 20 minuten. Dan is't weer pauze. Enzoverder.

Niet productief denkt ge? Integendeel! 
't Is soms een beetje een wedstrijdje met mezelf: hoeveel foto's zou ik kunnen afwerken in deze 20 minuten? Op de dagen dat ik moe ben begin ik toch ook sneller te werken dan in de zetel te blijven zitten "want het is maar 20 minuten." Trick your brain, wetewel. 

Na onze verhuis verloor ik de techniek heel even uit het oog maar nu ben ik er weer voor aan't gaan en 't is weer te merken. Ik kan het alleszins aanraden maar geen idee hoe u baas er misschien over denkt. 😜 

Maar mijn ogen zijn dus weer ok, boek mij dus gerust als fotografe en dan ga ik met plezier achter mijn scherm zitten om foto's te selecteren en bewerken. 😁

📷 @fotogralliess.be

Menu

Contacteer mij

Lies Praet

Fotografe voor mensen die niet graag op foto staan.

Dendermonde, Oost-Vlaanderen, België

BTW BE0627716494

Huwelijksfotografie

Nog vragen? Wil je mij contacteren voor het boeken van een shoot, een reportage of een huwelijk?

Portretfotografie

day in the life fotografie

Stuur mij een mailtje!

over mij

algemene voorwaarden / privacy

@2025 Lies Praet
Sorry, your browser does not support inline SVG.
Top
Beheer toestemming
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Door in te stemmen met deze technologieën kunnen wij gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als je geen toestemming geeft of uw toestemming intrekt, kan dit een nadelige invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
Beheer opties Beheer diensten Beheer {vendor_count} leveranciers Lees meer over deze doeleinden
Bekijk voorkeuren
{title} {title} {title}