Lies Praet Fotografie Lies Praet Fotografie Lies Praet Fotografie
  • Huwelijk
  • Portret
  • Ondernemers
  • Day in the life
  • Communie
  • Over mij
  • Contact
  • Cadeaubon
  • 0 artikelen€0,00
Lies Praet Fotografie Lies Praet Fotografie
Lies Praet Fotografie Lies Praet Fotografie
  • Huwelijk
  • Portret
  • Ondernemers
  • Day in the life
  • Communie
  • Over mij
  • Contact
  • Cadeaubon
  • 0 artikelen€0,00

Gallery Type B

Huwelijksfotograaf Oost-Vlaanderen
Volg mij op Instagram @liespraetphotography
MARIES & ALEX. 😍 Trouwen in het districtshuis in MARIES & ALEX. 😍

Trouwen in het districtshuis in Borgerhout en daarna gewoon een receptie met goed eten in het buurtcafé om de hoek van waar ze wonen. Voor deze twee hoefde het niet groots te zijn. Maar hun enthousiasme, dat was er helemaal! Genieten op een terras met vrienden & familie en gewoon naar huis kunnen wandelen, mét kruiwagen wel. Soms moet dat niet meer zijn, de liefde vieren. ❤

Blij dat ik erbij mocht zijn op jullie huwelijk!
ZOOTJE ONGEREGELD. 😍 't Was weer tijd voor de jaa ZOOTJE ONGEREGELD. 😍

't Was weer tijd voor de jaarlijkse fotoshoot met mijn metekind & neefke. Altijd een beetje chaos, koppigheid & onnozelheid. Maar hey, we fixen ook wel ne "schone familiefoto" samen. Zo eentje waarbij ge u allemaal amuseert in plaats van mooi stijf naar de lens kijkt. 

Elk jaar foto's. Een cadeau die ik ze gaf. "Want ze worden toch snel groot eh."

Elk jaar is het zien of ze willen meewerken. Het eerste jaar was het énkel wandelen. Mijn zus weet ondertussen dat het wel goed komt. En ik hoop dat jullie dit vertrouwen ook kunnen hebben. Laat ze efkes zot doen, laat ze efkes koppig zijn, forceren heeft geen zin. 

Zo'n uur is soms snel voorbij, maar in zo'n uur kunnen er ook héél veel emoties passeren. Dus we vinden ook wel de blije blikken samen. 

En die dromerige, droevige, gekke of koppige blikken. Die zijn ook goud waard. ❤️

Wat denkt ge, komt ge ook eens mee met u gezin, u lief, u hond, u hele familie of u andere lievelingsmensen? Mijn agenda voor het najaar staat open tot en met december. Tijd om samen met blaadjes te smijten, een vroeger golden hour te hebben zodat de kindjes niet té lang moeten opblijven, tijd om erop uit te trekken, tijd om misschien een jas aan te doen. Of misschien wilt ge wel samen een kampvuur maken? Of een kamp? Dat kan allemaal! 🍂

Tot binnenkort? De agenda is te raadplegen via mijn site, of stuurt mij hier gewoon een bericht en ik help u ook wel. 😉
Sanne & Stijn 💚🦖 Trouwen, dat doen ze op hun mani Sanne & Stijn 💚🦖

Trouwen, dat doen ze op hun manier.
En ik als fotograaf ben daar altijd zo content mee. 

Een ceremonie in de omgetoverde kapel van't jeugdhuis, een openingsdans samen met de kinderen die ze op een scherm laten zien tijdens de ceremonie, een first look op een speelplein waarna ge ook efkes het kind uithangt, hun hond die erbij is, een foodtruck met burgers. En quiche erbij. Een band. Sneakers in plaats van hakken. 

"Normaal moet een huis zo proper liggen met de foto's maar zie het hier." - de mama
"Ah maar Lies vindt dat ni erg ze, die houdt van spontaniteit." - de bruid.
En ik, ik beaam dat. 😄 Geef mij maar een beetje chaos en echtheid ipv 'het perfecte plaatje'. (en ik was ook wel heel blij met de airco die in't midden van de living stond! 😅)

Laat mij maar dino's spotten en honden fotograferen. Doe gerust waar ge zelf zin in hebt, 't is jullie trouw, niet die van een ander of van Pinterest. 😘

En blijf dat ook doen, Stijn & Sanne, gunder heerlijke mensen! Komt helemaal goed daar!
Liesbeth & Frederik. 💚 Even aperitieven in de buu Liesbeth & Frederik. 💚

Even aperitieven in de buurt van het stadhuis omdat ge nog moet wachten op het feest, op een supergezellige groene locatie vieren met vrienden & familie, superverliefd zijn, kleine gebaren, scherven die geluk zullen brengen, de zakken opensnijden van u vader zijn kostuum in het volkswagen busje, een bandje boeken voor sfeer en gezelligheid én dan ook nog eens zélf zingen voor u man & de genodigden, de man in kwestie letterlijk bijstaan als hij een traantje moet wegpinken tijdens zijn geloften en ook héél veel dansen & plezier maken.

Het huwelijk van deze twee was er eentje zonder veel stress maar met heel veel liefde en eigenheid. Meer van dat graag! 😍
Lincy & Gie! 🤍 Dat was zéker ook veel foto's van Lincy & Gie! 🤍

Dat was zéker ook veel foto's van de auto nemen, een sterke bruid met rugpijn die toch een beetje danste, de ring niet aankrijgen, een groooote voetbal, een goochelaar, een heel verlegen en dan heel uitbundig kindje en heel wat liefde & vriendschap!

Bedankt dat ik erbij mocht zijn!
Nane & Yannick 🩷 Proficiat met jullie one week an Nane & Yannick 🩷

Proficiat met jullie one week anniversary - tijd voor een terugblik op jullie huwelijk!
Deze twee hebben duidelijk minder slaap nodig als hun fotografe... 2 kinderen, een verbouwing én u huwelijk nog eens helemaal zelf plannen. Maak dat standbeeld astublieft! 😜

Een huwelijk in Berlare dat overdag begon; een sleepover & klaarmaken met de vriendinnen (én de schattige hond!), een man die zijn kostuum thuis vergeten was, een ceremonie terwijl ge borstvoeding geeft 😅, een gezellige barbecue en een feest dat vroeg begint. Ideaal voor deze twee jonge ouders!

Bedankt dat ik erbij mocht zijn op jullie dag, 'k heb ervan genoten toppers!

Menu

Contacteer mij

Lies Praet

Fotografe voor mensen die niet graag op foto staan.

Dendermonde, Oost-Vlaanderen, België

BTW BE0627716494

Huwelijksfotografie

Nog vragen? Wil je mij contacteren voor het boeken van een shoot, een reportage of een huwelijk?

Portretfotografie

day in the life fotografie

Stuur mij een mailtje!

over mij

algemene voorwaarden / privacy

@2026 Lies Praet
Sorry, your browser does not support inline SVG.
Top
Beheer toestemming
Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Door in te stemmen met deze technologieën kunnen wij gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als je geen toestemming geeft of uw toestemming intrekt, kan dit een nadelige invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.
Functioneel Altijd actief
De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
Voorkeuren
De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
Statistieken
De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door je Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
Marketing
De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
  • Beheer opties
  • Beheer diensten
  • Beheer {vendor_count} leveranciers
  • Lees meer over deze doeleinden
Bekijk voorkeuren
  • {title}
  • {title}
  • {title}